Zadzwoń do nas: +48 530 760 998

Prawa autorskie

Copyright 1989-2012 Koma-eko.pl Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Strona firmy Koma jak i jej zawartość, w postaci tekstów, grafiki, jak i animacji, są chronione prawami autorskimi. Z informacji zawartych na stronie można korzystać bez żadnych opłat. Jednakże dystrybucja i rozpowszechnianie zawartych na stronie materiałów w całości bądź w części, w jakiejkolwiek formie, jest zabroniona i sprzeczna z ustawą o prawach autorskich.

Wykorzystywanie zawartości strony jest możliwe tylko za pisemną zgodą właściciela strony, przy wyraźnym zaznaczeniu, kto jest autorem pierwotnego teksu i zostawiając bezpośredni link do oryginału tekstu.

O ile nie zostało inaczej zapisane, wszystkie znaki handlowe na stronie Koma-eko.pl są zastrzeżone.

Strona firmy Koma została przygotowana z należytą starannością. Jednak firma Koma nie gwarantuje, że na skutek błędów ludzkich lub innych czynników strona zawierać może błędy.
Z tego powodu firma Koma nie ponosi żadnej odpowiedzialności, która pośrednio lub bezpośrednio spowodowała jakiekolwiek straty w wyniku użycia treści tej strony.

Firma Koma zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian na własnej stronie WWW w dowolnym czasie bez uprzedniego informowania o tym.

Strona firmy Koma zawiera linki do innych stron WWW, za które nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu zamieszczanych tam informacji i treści.