Zadzwoń do nas: +48 530 760 998

Partnerzy

HDG Bavaria specjalizuje się w wykorzystaniu drewna jako paliwa w sposób wygodny, nowoczesny i przyjazny środowisku. Siedziba i zakład produkcyjny znajduje się w dolnej Bawarii, w miejscowości Massing.

Weishaupt PolskaWeishaupt polska Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, powstała w grudniu 1994 roku i jest firmą córką firmy Max Weishaupt GmbH w Schwedi (Niemcy). Jej zadaniem jest sprzedaż i serwis palników nadmuchowych, kotłów kondensacyjnych i systemów grzewczych. Grupa Weishaupt należy do światowej czołówki producentów urządzeń w dziedzinie techniki spalania.

ViessmannViessmann jest jednym z przodujących w świecie producentów systemów techniki grzewczej. Firma proponuje swoim klientom kompletny program systemów techniki grzewczej z doskonale dopasowanymi i zharmonizowanymi komponentami. Program produkcji obejmuje urządzenia o zakresie mocy od 1,5kW do 20 000kW.
Riello palnikiRiello Palniki prowadzi sprzedaż palników wentylatorowych gazowych i olejowych w szerokim zakresie mocy, dostarcza części zamienne do swoich wyrobów i prowadzi serwis tych urządzeń.

MaweraMawera produkuje najwyższej jakości kotły przemysłowe wodne i parowe zasilane biomasą i wszelkimi odpadami drzewnymi.
InterblokFirma InterBlock specjalizująca się w dostarczaniu urządzeń grzewczych dla przemysłu, bezpośredni  producent Wytwornice Szybkiej Pary serii ST.

Loos InternationalLoos International od ponad 140 lat produkuje kotły przemysłowe wodne i parowe. Firma od 1865 roku dostarczyła już 100 000 kotłów do 165 krajów świata. LOOS wyznacza kierunki rozwoju techniki kotłowej.